Trofea łowieckie

Jeleń europejski (cervus elaphus) - wieniec

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Karol Schleizer 1966 Stanisławice Kraków 228,90
2 Władysław Ziębiński 1978 Baligród Krosno 226,77
3 Mieczysła Worobkiewicz 1961 Rytro Nowy Sącz 223,56
4 Antoni Kulczycki 1977 Dukla Krosno 218,46
5 Jerzy Malawski 1970 Łosie Nowy Sącz 217,82
6 Czesław Miernik 1978 Dukla Krosno 214,9
7 Władysław Ziębiński 1976 Stuposiany Krosno 211,59
8 Henryk Kuśnierz 1991 Komańcza Krosno 206,95
9 Jerzy Malawski 1981 Łosie Nowy Sącz 203,25
10 Romuald Krogólski 1988 Myślenice Kraków 202,87
11 Janusz Wiltowski jun. 1987 Myślenice Krosno 201,83
12 Jacek Karp 1992 Łosie Nowy Sącz 200,80
13 Władysław Ziębiński 1976 Narol Przemyśl 199,69
14 Andrzej Tomek 1989 Krynica Nowy Sącz 199,29
15 Jan Wątroba 1979 Dąbrowa Tarnowska Tarnów 198,93
16 Michał Bogdanowicz 1992 Gorlice Nowy Sącz 198,35
17 Marek Gorączko 1981 Myślenice Kraków 197,09
18 Stanisław Gąsienica 1988 Nowy Żmigród Krosno 196,03
19 Andrzej Szromnik 1991 - - 194,88
20 Jerzy Błyszczuk 1994 Łosie Nowy Sącz 194,70
21 Jan Wątroba 1974 Dąbrowa Tarnowska Tarnów 193,14
22 Jacek Karp 1979 - - 190,31
23 Stanisław Ziętek 2003 - - 189,33
24 Jacek Karp 1986 - - 188,10
25 Jacek Karp 1988 - - 187,85
26 Jacek Karp 1993 - - 186,48
27 Stanisław Osieka 2003 - - 185,70
28 Jerzy Błyszczuk 2000 - - 184,99
29 Stanisław Gniadek 2000 - - 184,73
30 Piotr Cieślik 1987 - - 184,47
31 Adam Matyjewicz 1986 - - 183,93
32 Jan Winer 1989 - - 182,89
33 Jerzy Błaszczuk 2002 - - 182,68
34 Zenon Kozłowski 1984 Prechyba - 181,93
35 Marian Wieczorek 1998 - - 181,33
36 Jacek Karp 1978 - - 179,91
37 Jacek Karp 1995 - - 179,86
38 Andrzej Szromnik 1994 - - 179,63
39 Stanisław Ziętek 1999 - - 177,48
40 Jacek Karp 1991 - - 177,43
41 Jacek Karp 1988 - - 176,96
42 Stanisław Ziętek 2003 - - 176,78
43 Andrzej Ordon 2002 - - 176,69
44 Jacek Karp 1984 - - 176,44
45 Andrzej Ordon 2003 - - 174,16
46 Janusz Markus 2000 - - 173,54
47 Andrzej Ordon 2003 - - 173,16
48 Jacek Karp 1988 - - 172,96
49 Jacek Karp 1985 - - 172,81
50 Stanisław Ziętek 1996 - - 172,10
51 Jerzy Błaszczuk 1998 - - 171,40
52 Bogusław Urbanowicz 2003 - - 169,34
53 Jacek Karp 1991 - - 162,38

Sarna europejska (capreolus capreolus)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 ZO PZŁ Kraków 1985 Krzeszowice Kraków 184,80
2 Jerzy Chmiel 2002 Słomniki Kraków 182,70
3 Stanisław Zachara 1978 Miechów Kielce 163,40
4 Jan Ptak 2000 Starachowice Kielce 157,92
5 Stanisław Niedziułka 1948 Miechów Kielce 151,25
6 Józef Pierściński 2002 - 61 148,50
7 Adam Pałkowski 1974 Niepołomice Kraków 145,68
8 Bronisław Nowak 1967 Miechów Kielce 145,25
9 Antoni Szubert 1968 Miechów Kielce 144,05
10 Henryk Porszke 1975 Myślenice Kraków 142,98
11 Józef Rachwalik 2010 - Kraków 140,00
12 Marek Gorączko 1995 - - 138,23
13 Jerzy Błyszczuk 1999 - - 135,63
14 Mirosław Rachtan 1996 - - 132,53
15 Wiesław Biernat 1992 - - 131,63
16 Władysław Ziębiński 2000 - - 131,60
17 Józef Rachwalik 2009 Tomaszkowice Kraków 130,98
18 Tadeusz Uchl 1997 - - 129,98
19 Andrzej Porszke 1982 - - 129,78
20 Jerzy Błyszczuk 2000 - - 129,45
21 Bronisław Suder 2002 - - 129,18
22 Jerzy Błyszczuk 1998 - - 129,08
23 Wincenty Kołkowski 1994 - 61 128,98
24 Jacek Karp 1991 - - 128,80
25 Jacek Karp 1990 - - 128,55
26 Marek Wojcieszko 2010 - 94 128,40
27 Jacek Karp 1976 - - 128,10
28 Janusz Malawski 1986 - - 127,95
29 Jacek Stanek 2002 - - 127,53
30 Jarosław Ożóg 2003 - - 127,10
31 Stanisław Gubała 2003 - - 126,70
32 Paweł Morawski 2001 - - 126,53
33 Łukasz Paszkot 2003 Gdów 40 126,25
34 Bogusław Urbanowicz 2001 - - 125,85
35 Andrzej Porszke 1993 - - 125,65
36 Łukasz Paszkot 2002 Chrostowa 40 125,20
37 Marcin Kłusek 2010 Jaworzyny 167 124,23
38 Tadeusz Uchl 1998 - - 124,15
39 Jerzy Chmiel 1985 - - 124,03
40 Mirosław Rachtan 1991 - - 122,98
41 Marian Wieczorek 2003 Grzybiny - 122,45
42 Bogusław Urbanowicz 1998 - - 121,93
43 Paweł Krajewski 1996 - 151 121,25
44 Andrzej Maczuga 2002 - - 121,15
45 Janusz Frankowski 1998 - - 120,08
46 Władysław Ziębiński 2001 - - 119,98
47 Bronisław Suder 1998 - - 118,80
48 Antoni Hampel 1999 - - 118,70
49 Aleksander Babiński 2001 - - 118,10
50 Janusz Trzupek - - - 117,80
51 Wincenty Kołkowski 1999 - 61 117,63
52 Robert Kawczyński 2000 - - 117,45
53 Bronisław Suder 1999 - - 117,38
54 Jerzy Błyszczuk 2001 - - 117,35
55 J. Budzioch 2002 - - 116,73
56 Tomasz Ogonowski 2003 - - 116,23
57 Franciszek Kostka 1997 - 64 115,68
58 Władysław Ziębiński 1999 - - 115,53
59 Władysław Ziębiński 2000 - - 115,50
60 Tomasz Ogonowski 1992 - - 115,40
61 Janusz Trzupek 2010 - - 115,35
62 Władysław Ziębiński 2000 - - 115,23
63 Bogusław Urbanowicz 1997 - - 115,23
64 Tadeusz Przewłocki 2002 - - 115,20
65 Leszek Sendoł 2000 Czemeszna 48 115,08
66 Bogusław Urbanowicz 1999 - - 115,00
67 Jan Ptak 2001 - - 114,85
68 Tadeusz Rubiś 1999 - - 113,95
69 Kazimierz Mach 1998 - - 113,78
70 Zbigniew Gniadek 2001 - - 113,75
71 Bogusław Urbanowicz 2002 - - 113,40
72 Tomasz Ogonowski 2003 - - 113,20
73 Paweł Morawski 2001 - - 113,05
74 Piotr Rerutkiewicz 2002 - - 113,05
75 Rafał Jabcoń 2002 - - 112,63
76 Jerzy Błyszczuk 2002 - - 112,53
77 Jan Ćwik 2000 - - 112,53
78 Władysław Ziębiński 2000 - - 112,23
79 Wincenty Kołkowski 2000 - 61 112,10
80 Jacek Karp 1991 - - 111,95
81 Władysław Ziębiński 2001 - - 111,73
82 Jerzy Błyszczuk 2000 - - 111,40
83 Piotr Rerutkiewicz 2000 - - 111,38
84 Paweł Morawski 2002 - - 110,35
85 Janusz Malawski 1985 - - 110,28
86 Andrzej Jaworski 2001 - - 109,93
87 Władysław Ziębiński 2001 - - 109,78
88 Waldemar Pociask 1989 - - 109,58
89 Piotr Bernasik 2002 - - 109,58
90 Janusz Malawski 1984 - - 108,98
91 Jerzy Wnukowski 1999 - - 108,20
92 Bogusław Urbanowicz 1996 - - 107,65
93 Tadeusz Przewłocki 2000 - - 107,60
94 Antoni Hampel 1994 - - 107,55
95 Mariusz Rubiś 2001 - - 106,70
96 Władysław Pociej 1998 - - 106,68
97 Zbigniew Gniadek 2002 - - 106,10
98 Wojciech Włosiński 2000 - - 105,90
99 Jacek Karp 1991 - - 105,43
100 Władysław Ziębiński 2000 - - 105,40
101 Marian Wieczorek 2000 - - 105,40
102 Jacek Karp 1977 - - 105,20
103 Marek Wojcieszko 2010 - 94 105,03
104 Jacek Karp 1981 - - 103,43
105 Jerzy Bujas 2002 - - 103,20
106 Jacek Stanek 1986 - - 101,25
107 Mariusz Rubiś - - - 97,30
108 Zbigniew Gniadek 2000 - - 90,23

Dzik (sus scrofa)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Muzeum PZŁ Warszawa 1953 Niepołomice Kraków 134,40
2 Stefan Majewski 1959 Piwniczna Nowy Sącz 131,35
3 Janusz Malawski 1978 Łosie Nowy Sącz 130,25
4 Adam Majewski 1971 Kraków Kraków 123,90
5 Władysław Ziębiński 1977 Brzesko Tarnów 123,25
6 Antoni Dziatkowiak 1992 Niepołomice Kraków 122,60
7 Czesław Miernik 1973 Myślenice Kraków 121,90
8 Leszek Węgrzyn 1985 Niepołomice Kraków 120,00
9 Wiesław Jamka 2003 - - 119,75
10 Władysław Ziębiński 2002 Drążków - 118,85
11 Stanisław Grubała 2003 - - 118,10
12 Jerzy Błyszczuk 2003 - - 117,85
13 Andrzej Ordon 2003 - - 116,60
14 Bogusław Kałwa 2000 Sosnówka - 115,45
15 Jerzy Błyszczuk 2002 - - 115,40
16 Kazimierz Kiebzak 2004 Bysina 143 113,60
17 Jan Ptak 1999 - - 112,60
18 Jan Banaś 2002 - - 112,45
19 Stanisław Hytroś 2003 Skotniki 70 112,40
20 Jarosław Majerczyk 2003 Drążków - 111,85
18 Wacław Nawrocki 2003 - - 111,50
19 Robert Kawczyński 2001 - - 111,45
20 Jan Ptak 2003 - - 111,30
21 Władysław Ziębiński 2001 - - 110,85
22 Lech Pakuła 2003 Podłęże - 110,40
23 Jerzy Zaręba 2003 Miłowo - 110,20

Muflon (ovis musimon)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Adam Karkosza 2003 Lowacky Zamećek - 202,50
2 Władysław Ziębiński 1997 - - 197,85
3 Jerzy Błyszczuk 1998 - - 196,80
4 Władysław Ziębiński 1978 - - 196,65
5 Andrzej Szromnik 2002 - - 195,75
6 Stanisław Gniadek 2001 - - 195,25
7 Mariusz Rubiś 2001 - - 189,10

Wilk (canis lupus)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Michał Bogdanowicz 1989 - - 43, 39
2 Jacek Karp 1991 - - 39,84
3 Stanisław Gubała 1991 - - 39,20
4 Jacek Karp 1990 - - 37,61
5 Wojciech Wójcik - - - 37,22

Borsuk (meles meles)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Józef Rachwalik 1999 Biskupice Kraków 23,25
2 Stanisław Ziętek 2002 Tenczynek - 22,95
3 Tadeusz Gros 2003 - - 22,92
4 Bogusław Urbanowicz 2002 - - 22,82
5 Władysław Ziębiński 1999 - - 22,63
6 Tomasz Ogonowski 1999 - - 22,59
7 Władysław Ziębiński 1978 - - 22,44
8 Tomasz Ogonowski 2000 - - 22,41
9 Jerzy Błyszczuk 1990 - - 22,36
10 Jan Ptak 1993 - - 22,14

Lis (vulpes vulpes)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Piotr Rachwalik 2007 Grajów Kraków 25,73
2 Ryszard Śmiałek 2003 - - 24,85
3 Władysław Ziębiński 2004 - - 24,77
4 Robert Kawczyński 2003 - - 24,76
5 Jerzy Błyszczuk 2002 - - 24,71
6 Józef Rachwalik 2006 Biskupice Kraków 24,46
7 Bogusław Skrowronek 1999 Tenczynek - 24,36
8 Józef Rachwalik 2007 Grajów Kraków 24,26
9 Antoni Warchał 2003 - - 24,22
10 Piotr Rachwalik - - Kraków 24,12
11 Piotr Rachwalik 2007 Tomaszkowice Kraków 24,07

Ryś (lynx lynx)

Lp.ImięNazwiskoRok/data poz.Miejsce pozyskaniaOkręg PZŁPunktacja CIC
1 Tomasz Ogonowski 1991 - - 25,91